תכננו מחדש את הסלון שלכם למראה רענן יותר

נראה כי מגמות החיים משתנות בקצב שלא רק קשה לעמוד בו אלא גם לא מעשי ברוב הפעמים. אני לא אומר שאתה עוקב אחר כל טרנד פופולרי שחודר אבל אם אתה מרגיש שהסלון שלך החל לתת מראה ישן ושחוק כנראה שהגיע הזמן לעצב מחדש את הסלון שלך למראה רענן יותר. הסלון שלך חייב להיות מרהיב. זה המקום הראשון בבית שלך שנותן הצצה לאורח החיים שלך ולחוש האסתטי שלך לאורחים שלך.

כשאתה חושב על עיצוב מחדש יש הרבה אפשרויות פתוחות בפניך, החל מהופעה משמעותית ועד לפתרונות אפקטיביים יותר בעלויות. עיצוב מחדש שלם עשוי להיות כרוך בשינוי מוחלט של פריסת הסלון שלך כמו הכנסת רהיטים חדשים שינוי מלא של צבעים שטיחים חדשים, שטיחים ואפקטים אמנותיים … אני מתכוון ליצירות, מה שאומר שאתה צריך להוציא הרבה כסף.

אולם בעזרת מעט יצירתיות וביצוע שינויים בפריסה הקיימת תוכלו לעצב מחדש את הסלון שלכם למראה רענן יותר. להלן מספר פתרונות פשוטים אך בעלי השפעה חיובית שעשויים להועיל:

צביעה מחדש: תתפלאו מה שכבת צבע טרייה יכולה לעשות למראה הישן והמשעמם של הסלון שלכם. צבע שעות נוספות נוטה לאבד את הגוון המקורי שלו ומעניק מראה עמום ושחוק. צבע טרי יעניק מראה תוסס ובהיר יותר לחדר.

שנית בזמן שאתה הולך על צביעה מחדש יש לך את האפשרות ללכת על ערכת צבעים אחרת שמשתלבת היטב עם הרהיטים הקיימים והתקן של החדר שלך. אולי תחשוב על צביעת קיר אחרת או שמרקם אמנותי יכול לעשות את העבודה.

החלף וילונות ותריסי חלון: נסה שילובי צבעים שונים כדי לגלות בדיוק את ההתאמה הנכונה. החלפת וילונות ותריסי חלון יכולים לתת לחלל המגורים שלך מראה חדש מבלי לעלות לך יותר מדי. מיותר לציין שאם החלטת לצבוע מחדש ערכת צבעים אחרת עליך לבצע את השינוי הזה גם כן.

העבר דירה: העברת הרהיטים שלך יכולה לעשות הבדל רב במראה החדר שלך. תצטרך לנסות רעיונות יצירתיים שונים כדי להגיע להחלטה סופית. בעת מעבר דירה, זכור כי אינך דוחס דברים שלא יגבילו את מרחב התנועה שלך אך גם לא יהיו נגישים במיוחד.

הנגיעות האחרונות: עליך לבצע כמה התאמות אחרונות שיוסיפו תבלין לעיצוב הסלון שלך למראה רענן יותר. אני קורא להם לוכדי תשומת לב, אתה יכול לתלות כמה ציורי קיר או להוסיף כמה אפקטים אמנותיים דקורטיביים.

אתה יכול לעשות את הכוונון המשובח הזה כל עוד הם משתלבים עם הפריסה הכוללת ונראים אטרקטיביים להפליא אך אל תסתכלו כמישהו.


Source by Johnson Emanuel

About admin

Check Also

Eklektisches Bauernhausdekor und Möbel

Extravagant, faszinierend und voller Überraschungen vermittelt das eklektische Interieur eines Bauernhauses eine freigeistige, schlaue Natur, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.