רעיונות לקישוט קיר בחדר השינה

קישוט קיר לחדר שינה הוא מושג אמנותי שעליו עליך להבין את המושגים של צביעה מפושטת, חילוניות, ברק וההשפעות שצבעים שונים מביאים לסביבה ביחס לחלל. טקסטורות שונות מעניקות תחושה שונה למשטחי החומרים ובחירה בטקסטורה טובה יכולה לעשות את ההבדל בין מראה מזווג מוצל למראה חסר ברק סורר. בנוסף לכך, יש לגעת ברעיון אחרון אחד שהוא תאורה. כל המושגים הללו מוסברים בקצרה ויתנו לקורא מושג באילו חומרים, צבעים ומרקמים לבחור.

בעת בחירת דפוס צבע לקישוט הקיר, יש לזכור את תבנית הצבע הניגודית בשילוב עם תאורת הסביבה. בדרך כלל תוכנית צבעים מקובלת היא ברקע צבע בהיר כגון לבן שמנת או אפור אפר וזה מנוגד לצבעים כהים. צבעים אלה יכולים להיות חום כהה או שחור מט. כעת, כשיש לנו שילוב ניגודיות שכזה, רלוונטי יהיה למקם את הצבעים הכהים במנות קטנות כמו מדפי קישוט או ציור שיש להם תחושה עמומה ויש להם מסגרות שחורות. תאורת סביבה יכולה להתבצע באמצעות הצבת נורות הלוגן קטנות בחלק האחורי של הציור או חלקי הקישוט הממוקמים בחלקי הארון שלהם. המרקמים שנבחרו לכך צריכים להיות כדלקמן. יש לצבוע את הקיר באמולסיית גימור חלקה מאוד, להימנע מטפטים כאן, וחלקי הקישוט עם המדפים שלהם צריכים להיות עמומים ומחוצים. הם לא צריכים להיות מבריקים ונוצצים. בעיקרון יש לשמור על רמת האבטחה שלהם.

רעיון לקישוט חדר השינה הוא נושא מאוד מעניין ובוודאי לא מוגבל. זה מוגבל רק לדמיון ויכול להשיג שילובים נהדרים שיכולים להשפיע על הסביבה בצורה חדשה לחלוטין. התוכנית לקישוט קיר שתוארה לעיל היא רק אחת וכנראה הנפוצה ביותר. רעיונות אחרים בהחלט יכולים לשנות את כל הגוון של החדר בפרספקטיבה חדשה לגמרי.


Source by Alicia Gail

About admin

Check Also

Bestseller-Bücher für Innenarchitektur

Holly Becker schreibt Decorate: 1000 professionelle Designideen für jeden Raum in Ihrem Haus. In diesem …

Leave a Reply

Your email address will not be published.