רעיונות לקישוט סלון

קישוט יעיל של חדר תלוי במידה רבה בגודלו ובצורתו ובעיקר למטרה שלשמה הוא עומד לשמש. קישוט סלון יכול להיות משימה פשוטה או מסובכת בהתאם לאנשים שהולכים להשתמש בו. פשוט אם הוא עומד להיות ריק במשך רוב הזמן למעט כשהמשפחה בבית; מסובך אם יהיה הרבה בידור. אבל זה לא אומר שזה לא צריך להיות ההפך גם כן. זה תלוי במידה רבה במי שהולך לקשט אותו. סיבוך נוסף יהיה אם זרם קבוע של ילדים וחיות מחמד יסתובב בחדר.

לצורת החדר יש גם אמירה גדולה בסוג העיצוב שהוא יכול לקחת. בחדר גדול עם הרבה מקום, ניתן להפריד אותו לחלל פונקציונאלי מובהק. חלל משרדים קטן מתחת למדרגות או פינת אוכל רשמית במקום נפרד בפני עצמו. השימוש בצבעים משפיע גם על אווירת החדר. אם לא נעשה בו שימוש נבון, חדר גדול עשוי להיראות קטן וקר; אם משתמשים בו בשיקול דעת ניתן לגרום לחדר קטן להיראות גדול וחם יותר. אמנות הקיר ואביזרים אחרים בסלון קובעים את האווירה שלה. ככל שהחדר יותר מסודר כך נוח יותר לחיות ולבלות בו.

שמור על גודל תמונות קטן בכל מקום אפשרי, או אולי גדול באחד הקירות הגדולים יותר. הימנע ככל האפשר מתמונות גדולות מהותיות. ספה דו מושבית, ולא תלת מושבית תיצור רושם של מרחב. מראות הן אביזרים טובים כל עוד הן ממוקמות בעמדות אסטרטגיות כשהן שוברות אור ברחבי החדר.

רעיונות לקישוט סלון מתפתחים ומשתנים משנה לשנה ולעתים נקבעים על ידי מעצבי הפנים המובילים. אבל עדיף להסתכל על מה שיש להם להציע ולצאת לפי האינסטינקטים שלך. זה הסלון “שלך”. ומבחר הצבעים והאביזרים כה רחבים עד שאי אפשר להכיר אותם למדי. הבין מה הצבעים הראשוניים, המשניים והשלישוניים, גלגל הצבעים והעקרונות הבסיסיים של ערבובם ותוכל להמציא גוונים שיכולים לשפר את התצוגה בחנות צבעים.

כחול הוא הצבע המועדף ביותר. תחשוב על כחול והדבר הראשון שעולה לך בראש הוא השמים הכחולים או הים הכחול המשרה תחושת שלווה ושלווה בנפשך; וסלון הוא בדיוק המקום בו אמורה לשרור אווירה כזו. זה נותר ליצירתיות שלך, לדמיון ולחוכמתך לגבי האופן שבו אתה מקשט את הסלון שלך. לעצום את העיניים ודמיין לאיזה סביבה תרצה להגיע ולתכנן את עיצובך בהתאם. לאחר שהתמקמתם בצבעים לקירות ולתקרה, חשבו על הצבעים לפתחים ולחלונות. המשך צעד אחר צעד. לאחר מכן מגיעים הרהיטים שאמורים להשלים את ערכת הצבעים ולבסוף מגיעים האביזרים כמו המראות, השטיחים, אגרטלי הפרחים והפרחים וכו ‘.

זוהי הדרך האידיאלית לתת צורה לרעיונות העיצוב בסלון שלכם. החל אותם וצור סלון מעורר יראה שאתה והאורחים שלך באמת יכולים ליהנות ממנו.


Source by Augustine Price

About admin

Check Also

Eklektisches Bauernhausdekor und Möbel

Extravagant, faszinierend und voller Überraschungen vermittelt das eklektische Interieur eines Bauernhauses eine freigeistige, schlaue Natur, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.