רעיונות לקישוט חדרי שינה קלים

קישוט חדר השינה שלך יכול להיות דרך מצוינת לתת לעצמי נסיגה שלווה, אך כל כך הרבה אנשים מזניחים את החדר הזה. פעמים רבות אנשים מתמקדים בחדרים הציבוריים של הבית – במטבח, בסלון ובחדר הרחצה, אך חדר השינה הוא המקלט הפרטי שלכם ואתם חייבים לעצב אותו!

אם העיצוב של חדר השינה שלך נראה כמו משימה סוחפת, אולי תרצה להירגע ולבצע שינויים קטנים לאורך זמן במקום שינוי ענק אחד. בדרך להקל על עצמך בעיצוב חדר השינה היא להתחיל עם הקירות. יצירות אמנות יכולות לעשות הבדל עצום במראה של חדר השינה שלך והיא רעיון קישוט אחד שאתה יכול להפוך בקלות אם המראה לא עובד.

מה הדבר הראשון שאתה מבחין בו כשאתה נכנס לבית של מישהו? הקירות, נכון? קירות סוגרים את הבית ומשרים רושם נושאי. לכן, אם הקירות שלכם ריקים עליכם להתחיל לעבוד כדי לאכלס אותם. ציפוי קיר יכול להיות יקר, אבל זה רק אם אתה רוכש משהו של אמן מת מפורסם. אתה יכול ליצור יצירות אמנות משלך ללא כל הדרכה אמנותית. ראשית, עליך לשקול את הנושא שלך. אם יש לך נושא חדר שינה ויקטוריאני, נשי או עלוב, אז תרצה יצירות אמנות פרחוניות או נשיות. נושא חדר שינה מודרני ייראה הכי טוב עם הדפסים במסגרות אלגנטיות. מראה טרופי? אז קבל כמה הדפסים בסגנון ג’ונגל או הדפסים של חיות וציפורים אקזוטיות.

יש לך מאות תמונות ופשוט לא יודע מה לעשות איתן? אם הרעיון של קיר תמונות שינה מותאם אישית מושך אותך, תוכל לסדר את התמונות לקולאז ‘תמונות קיר ענק. דוגמאות לכך כוללות תמונות של מקומות אקזוטיים, חתונות וילדים שגדלים. אם יש בבית שלך נער, כנראה שבחדר השינה שלו יש אוסף עצום של תקליטורי מוסיקה. הם יכולים ליצור קולאז ‘קיר משלהם באמצעות אמנות העטיפה מהתקליטורים שלהם. למרות שיהיה לך יותר כיף ליצור את הקולאז ‘שלך בעצמך, ישנן חברות שידאגו לכך עבורך. העלות נעה בין כ -50 $ עבור 8×10 עד $ 150 עבור קולאז ‘קיר בגודל 20×24.

אם חדר השינה שלך מכיל עלים, כדאי לשקול ללחוץ עלים או פרחים ולמסגר את עבודתך; הטובים שבהם שטוחים. אתה בעצם מניח את העלים או הפרחים בספר כדי לאפשר להם להתייבש שטוח. הם מוכנים לתליית הקיר שלך כשהם הופכים פריכים. זה לא אמור לקחת יותר משבוע -שבועיים. לאחר הלחיצה על הפריטים, יהיה עליך רק להרכיב את הגרפיקה ולתלות אותה על הקיר.

כאשר אתה מקשט את חדר השינה שלך ביצירות אמנות אתה מוגבל רק על ידי הדמיון שלך. אל תפחד להתנסות. כפי שצוין קודם לכן, יצירות אמנות ניתנות להפיכה בקלות. אז היו דמיוניים ויצירתיים ועיצבו את יצירות האמנות שלכם.


Source by Lee Dobbins

About admin

Check Also

Bestseller-Bücher für Innenarchitektur

Holly Becker schreibt Decorate: 1000 professionelle Designideen für jeden Raum in Ihrem Haus. In diesem …

Leave a Reply

Your email address will not be published.