רעיונות לקישוט חדרי שינה הורים

חדר השינה הראשי הוא גולת הכותרת של הבית שלכם בשבילכם. זה מקלט שלך להירגע ולהתפנק בעצמך. אז למה להתקמצן בעיצוב החלל הזה? בין אם אתם רוצים עיצוב פנים יוקרתי לחדר השינה שלכם או משהו קלאסי ופשוט, ישנם שלל רעיונות ליצירת חדר הורים פונקציונלי ומסוגנן. בואו נסתכל על כמה מרעיונות העיצוב הקסומים ביותר של יחידת הורים של כמה מהמומחים המובילים בעיצוב פנים:

• צור עיצוב ימי – כחול ולבן עמוק המזכירים את הים יוצרים שילוב עיצוב ימי מעורר השראה לחדר השינה הראשי. השתמש בשילוב צבעים זה עבור המצעים, הריהוט, הריפוד ואפילו עבור הטפט. רעיון בהשראה יהיה להשתמש בשילוב בפסים לתקרה במקום בטפט.

• השתמשו ביצירות אמנותיות כמוקד – הדפסים צבעוניים במקום ראש המיטה לא רק ישמשו להוספת כתם הצבע שאתם מחפשים לקירות הניטרליים של חדר השינה שלכם אלא גם יוצרים מוקד לעיצוב. אתה יכול להשתמש בצבעים שבתמונה כדי לתאם ולהתאים את האביזרים והאביזרים של החדר כולו בפנאש רב.

• סגנון קאבנה – בחרו בדלתות פטיו וחלונות בצבע לבן באורך מלא לחלל פנים בסגנון קאבאנה. מיטת אפיריון עם חופה נטו תוסיף את נופך האותנטיות לעיצוב. שמור על הקווים נקיים ופשוטים למראה קלאסי.

• נושא ארמון – צור חדר הורים מלכותי עם המבטאים הנכונים בהשראת הארמון. מצעים יוקרתיים על מיטת קינג סייז עם חצי חופה מבד עשיר, ראש מיטה מרופד ושפות נעימות עם פירוט מורכב ייצרו את האפקט הרצוי. השתמש בוילונות מעוטרים ורהיטים מגולפים ותאורה מושתקת עם קירות מודגשים בצבע כמו זהב בהיר או בז ‘מבריק להשלמת המראה.

• חדגוני – כל הלבנים לעולם אינם יוצאים מהאופנה לחדר ההורים. הרבגוניות של הלבן והיכולת שלו ליצור הצהרת עיצוב פנים שלווה, מרגיעה אך אופנתית, היא שהופכת אותו לפופולרי כל כך בקרב המעצבים המובילים מחברות עיצוב פנים באיחוד האמירויות. אל תשכח להשתמש באביזרים הצבעוניים הנדירים כדי לשבור את המונוטוניות, ולהתענג על המותרות שבפנים הלבן של חדר השינה שלך.

• פנטזיה מודפסת – קיבלת סארי מודפס ישן שאינך יודע היכן להשתמש? הפוך מזה מצעים. השתמש בטפט מעוצב בגוונים מושתקים כדי להשלים אותו. לרהיטים, שמור על הקווים הפשוטים, וכדי לקזז את הדפוסים הבהירים של הסארי, השתמש בצבע ניטרלי כמו לבן או שמנת. גם לריצוף, השתמש בגוון בהיר, וזרק שטיח מודפס אקלקטי.

• תלך ירוק – ואנחנו מתכוונים לזה מילולית. מגע הירוק על הקירות יכול להיות מנוגד למבטאים שלווים של לבן עבור מצעים, ריפודים ואפילו וילונות. השתמש בריהוט עץ להשלמת המראה. מבטאים של לבן ושחור עובדים באותה מידה עם תכנית עיצוב מסוג זה.

• חדר השינה המינימליסטי – חדר זה מיועד לאלה שרוצים להימנע מהסלסולים ולשמור על חדר השינה שלהם כחלל למנוחה טהורה. קבלו מיטת עץ בעיצוב המתמקד בשמירה על הקווים ישרים ונקיים; במקום וילונות זורמים בחרו בתריסים; המקום רק את הרהיטים הדרושים ביותר שאתה רוצה ושם יש לך אותו. מה שאתה יכול להתחמק ממנו אפילו בתכנון עיצוב מינימליסטי הוא השימוש בצבעים. היו יצירתיים ובחרו באריחים מעוצבים לריצוף, או צבעו את התקרה ואת וואלה, יהיה לכם עיצוב חדר שינה מינימליסטי מופתי ללא כל מהומה.


Source by Bhuvanesh Lavaniya

About admin

Check Also

Bestseller-Bücher für Innenarchitektur

Holly Becker schreibt Decorate: 1000 professionelle Designideen für jeden Raum in Ihrem Haus. In diesem …

Leave a Reply

Your email address will not be published.