רעיונות לקישוט בית אחווה

אוקיי, אז קישוט בית האחים שלך אולי לא נמצא בראש רשימת הדברים שאתה צריך לעשות, אבל יש מקום מורכב יפה יכול להפוך את כולם לנוחים יותר, וזה יכול אפילו להפוך את המסיבות למהנות יותר. אנחנו לא הולכים לעלות עלייך כל מרתה סטיוארט. הרעיונות האלה יהיו מהירים, זולים וקלים, והם יוסיפו קצת אופי למקום חסר החיים ההוא שכנראה עתה מלא באבק ובגסות הרווקים.

1. לנקות. גרביים מלוכלכות ופחיות בירה אינן נחשבות כקישוט. אתה לא באמת צריך לקבוע כללים לגבי זה או משהו כזה, אבל רק וודא שכולם עושים את שלו כדי שהדברים יתאספו סביב בית האחים שלך. ופעם בשבוע בערך, כדאי בעצם לנקות את המטבח, לנקות ולנקות את חדרי האמבטיה, כך שבנות לא ישתכרו לגמרי בכל פעם שאתה מארח מסיבה.

2. זרוק מעט צבע. ציור הוא אחת הדרכים הפשוטות והזולות ביותר לגרום לחדר להיראות טוב יותר. הרהיטים שלך לא כולם צריכים להתאים, ואתה לא צריך שיהיו לך וילונות יפים. פשוט קנה פחית צבע בצבע מעניין, ולך לעיר. אתה יכול לעשות חדר שלם בצבע בהיר – אך לא ניאון – או שאתה יכול להשתמש בצבע עז ועמוק על כמה קירות מבטא.

3. הוסיפו כמה – מעט מאוד – חתיכות דקורטיביות. אין דבר שיוצר יצירת שיחה מעניינת יותר מיצירת אמנות מקורית. פנה למחלקת האמנות של בית הספר שלך כדי לראות אם מישהו מוכן ליצור ציור או פסל בהתאמה אישית לבית האחים שלך. אל תלכי עם משהו שביר מדי או ילדותי. אתה יכול להשיג כמה יצירות אימפרסיוניסטיות או מודרניסטיות ממש מגניבות עכשיו, ורכישת יצירה מתלמיד עמית תחסוך המון כסף.

במקום להשתמש בהרבה פיסות קטנות על קירות שונים, נסה מבט פשוט עם ציור ענק אחד בלבד על הקיר הראשי של אזור המגורים שלך. זה הופך את הכל ליעיל יותר, וזה נותן לך גם פחות דברים לאבק. אותו דבר לגבי חלקי קישוט אחרים. קבל רק כמה חלקים גדולים, חסונים ומעניינים במקום חבורה שלמה של חתיכות קטנות, שבירות ואוספות אבק.

4. אל תשתמש בנושא, אבל בחר כמה צבעים שצריך לדבוק בהם. ברור שאתה לא באמת רוצה לדאוג יותר מדי מחדרי השינה של כולם, מכיוון שזה יהיה מוגזם. בכל הנוגע לאזורי מגורים ומטבחים וכאלה, אתה יכול להגיע רחוק רק על ידי בחירת כמה צבעים שאליהם אתה צריך לדבוק. השתמש בצבעים משלימים כמו בלוז ותפוזים, או לך עם צבעים דומים, כמו שני גוונים ירוקים שונים.

אי אפשר להחליט? פנה לחנות החומרה המקומית שלך וקח חבורה של שבבי צבע. אתה לא בהכרח צריך למיין כל וריאציה קטנה בגוון, אבל אתה יכול לקחת רוב מהר להצביע באילו צבעים תשתמש בכל בית החברים שלך.

זה ייקח קצת מאמץ לגרום לבית האח שלך להיראות הגון, אבל זה יהיה שווה את זה. זה ירגיש יותר כמו בית מאשר מאורה, וזה גם ישאיר את החברות שלך, את החברות ואת החברות הפוטנציאליות כשהן באות לבקר.


Source by Crystal Galbus

About admin

Check Also

עיצוב פנים – מדריך לקוחות מס ‘1 – מעצב פנים / מעצב פנים – מה ההבדל?

“אתה עושה וילונות וכריות?” כמעצב פנים מקצועי זו שיחת הטלפון שאנחנו מפחדים לקבל! זה קורה …

Leave a Reply

Your email address will not be published.