ריצוף אבנים ופרחים ליצירת רעיונות לגינה נוסטלגית

הרבה מהפרחים שאתה זוכר מימי פעם חזרו, והם עדיין מריחים מדהים כמו כל השנים האלה. טיול בגינה שלך בקיץ הזה עשוי להחזיר כל כך הרבה זיכרונות. ילדותך בחצר האחורית של סבתא, ערוגות הפרחים שלה היית צריך להתרחק מהקישוטים היפים האלה.

אתה יכול ליצור טוויסט חדש בעיצוב הגינה של סבתא שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי יצירת גינה נוסטלגית מאפס בחצר האחורית שלך. צמחים מקומיים מוגדרים בדרך כלל כצמחים שצמחו באופן טבעי באזור והוא כולל את כל סוגי צמחי הנוף, שיחי עצים, גפנים, שרכים, פרחים ועשבים. את כל הצמחים הללו ועוד תוכלו למצוא בחדר הילדים או במרכז הגינה המקומי שלכם.

שתלו מגוון פרחים כמו פטוניות, חבצלות מזרחיות, אקליפטוס ליד שביל אבן מרוצפת או מתחת לחלון, כך שתוכלו לנצל את מלוא הריח המרגיע הנסחף על הרוח. הדרך המעשית ביותר עבור גננים ליצור גינה נוסטלגית היא לשמור על הגינה שלך כמה שיותר טבעית עם צמחים מסורתיים יותר. עם מורשת של סגנונות נפוצים ועיטורי עידן לגינתך תהיה תחושה רטרו. רעיון אחד הוא לשתול ערוגות גיאומטריות וביניהן אבני מרצפות. רעיונות אחרים יהיו לשתול פרחים צבעוניים באופניים בסגנון ישן, או להציב שעון שמש באמצע הגן כדי ליצור אווירה נוסטלגית.

שקול להשתמש בעצים ושיחים בעלי עלים יפים ועניין בחורף כגון פירות יער צבעוניים וירוקי עד פאנקי. מקום ריצוף אריחים סביב עצים גדולים לאזור בו תוכלו להציב ספסל. זה בהחלט יזכיר לך את ימי ילדותך כששיחקת מחבואים עם אחים אחרים. גם ציפורים ומאביקים יהיו חלק מהסביבה.

אתה יכול גם לשתול כמה ירקות בגינה שלך. נתח ירקות הופך שוב לפופולרי עם עליית המחייה. בימים ההם, כתמי ירקות היו נפוצים וסבא וסבתא שלנו נהנו להשתמש בירקות טריים מהגינות שלהם.

גננים ובעלי בתים רבים הבינו שהם לא רוצים גני עתיד עם צמחים מוזרים. הם רוצים את הגינה של סבתא, שנוצרה באהבה והיא מקומית במראה שלה. שאל את משתלתך המקומית את העצים והשיחים הטובים ביותר הקיימים באזור שלך ומתאימים לתנאים בביתך. הרחב את לוח הצבעים שלך על ידי הכללת צמחים צבעוניים, ריחניים, משמעותיים ובעיקר מהנים.


Source by A Carey

About admin

Check Also

Japans berühmte japanische Gärten

Es gibt eine sehr interessante Geschichte der japanischen Gärten. Hier ist ein Vorgeschmack auf einige …

Leave a Reply

Your email address will not be published.