עקרונות תאורת חדר השינה

לרוב, בכל הנוגע לעיצוב תאורה, חדר השינה די מוזנח ולרוב נשאר ללא כל תאורה. הסלון והמטבח מודגשים בדרך כלל בעיצובים מכיוון שהם נראים לרוב על ידי המבקרים וחדר השינה נדחה כי האורחים אינם נכנסים בדרך כלל לחדר השינה.

למרות שחדר השינה אינו מוגבל למבקרים, אין זה אומר שתצטרכו לעזוב אותו עם תאורה פשוטה. למעשה, אתה אפילו צריך לדאוג לעצמך לשים הרבה עיצוב וסגנון משלך בכל הקשור לתאורה כי אתה זה שמשתמש בחדר הזה, לא המבקרים שלך.

ריהוט הבית שלך בתאורה שונה צריך להיות מכוון לא לרצות את המבקרים שלך אלא לרצות את עצמך. אתה זה שגר בתוך הבית שלך ואז עליך למצוא דרכים להפוך אותו לנוח ככל האפשר.

העקרונות של תאורה לחדר שינה זהים לכל עיקרון תאורה. צריכה להיות תאורת משימות מהסוג הנכון בתוך חדר השינה, צריכה להיות תאורת סביבה כדי לראות דברים ברורים יותר ותאורת אווירה כדי לקבל את התחושה הנכונה בתוך חדר השינה.

תאורת המשימות נועדה לסיים את העבודה או את הספר האהוב עליך. על ידי הצבת צללים וצורות אחרות של תאורה המתמקדות בעבודה שלך, תוכל לתת גוון בתוך חדר השינה שלך כמקום לבדידות ונוחות בלבד. זה מאפשר לך להתמקד יותר בעבודה ולתת לעצמך אור בהיר יותר לעבודה.

תאורת אווירה נועדה לצורכי בטיחות. יהיה עליך להתקין גופי תאורה המאפשרים לך לראות את כל החדר ולמנוע תקלות.

כעת, תוכלו לראות את כל החדר ללא סיכויים לתאונות או נשפך מהבשמים שעל השידה שלכם.

תאורת מצב הרוח מאפשרת לך להרגיש תחושה דרמטית בתוך חדר השינה. אורות רכים ועמומים יותר מאפשרים תחושה רומנטית יותר של החדר, כך שתוכל לישון טוב או ליהנות מאווירה רומנטית יחד עם בן זוגך.


Source by Robert Shorn

About admin

Check Also

Bestseller-Bücher für Innenarchitektur

Holly Becker schreibt Decorate: 1000 professionelle Designideen für jeden Raum in Ihrem Haus. In diesem …

Leave a Reply

Your email address will not be published.