עצות עיצוב שיעזרו לך ליצור גינה עשירה

עיצוב הגינה שלך לא חייב להיות בלגן ענק ומשעמם. זה יכול להיות פשוט ויפה אם אתה מסתכל מסביב וממש שוקל מה אתה מנסה להשיג. זכור, זה לא מטרה בפני עצמה – זה מקום להירגע, ליהנות ולקבל קצת אוויר צח ושמש.

תכנון הוא דרך נפלאה לעבור את התהליך. אתה יכול להתחיל לשקול אילו אלמנטים הכי חשובים לך וכיצד לשלב אותם בעיצוב שלך.

לאחר מכן, קח קצת זמן לחשוב היכן אתה רוצה למקם את הגינה שלך. למרות שהצמחים, הפרחים או הצמחים שלך מאוד חשובים, התחושה הכללית של הגינה שלך היא משהו שכדאי לך גם לשקול. כמה אור טבעי אתה מקבל? כל כמה זמן אתה נוטה להשקות?

מה גודל הגינה שלך? האם זה צריך להיות שטח גדול או קטן? האם אתה צריך מקום לבעלי חיים בחלל כדי להשתולל? האם יהיה עליך להוסיף ספסלים ורהיטי חוץ אחרים? האם יהיה עליך להוסיף חלונות או תריסים?

האם אתה מתכנן להשתמש במלט או לבנים או אבנים לבניית הגינה שלך? אם כן, יהיה עליך לשקול חומרים אלה. כמו כן, חשוב על מזג האוויר באזור שלך ועל התדירות שתצטרך לנקות פסולת גינה. חשבו האם הגינה שלכם נכתמה אי פעם מחומרי הדברה או כימיקלים אחרים, והקפידו לשלב זאת גם בעיצוב שלכם.

זה שאתה מתכנן לערוך מופע פרחים בקיץ, זה לא אומר שאתה צריך חצר גדולה או עיצובים פשוטים. רק הקפד לשקול את כל הדברים השונים שאתה עשוי לכלול בעיצוב שלך.

שֶׁלְךָ עיצוב גינה גם לא צריך להיות בזבזני. רק הקפד לשמור על העיצוב הבסיסי והפשוט שלך ולתת ליצירתיות שלך להשתלט. אל תעשה את זה פשוט מדי; תן לגינה שלך קצת כישרון.

כמו כן, תוך שמירה על פשטות, שקול כיצד תתאים את הצבעים והמרקמים הטבעיים של הגינה שלך. לדוגמה, האם תרצה שיהיו לך צבעי דשא שונים? האם תרצה סלעים בצבע זהה לדשא שלך?

תחשוב איך תוכל לקשט את הגינה שלך, גם. לא מספיק רק פרחים; מה אתה רוצה לעשות איתם האם תרצו שהם יהיו מוקפים בצמחים אחרים או שעדיף להשתמש בסלעים?

עם זאת, הגן הוא לא המקום היחיד שכדאי לך לשקול. חשוב כיצד תרצה להציג את רהיטי החוץ שלך, כמו גם את החלונות, וזכור אילו צמחים ופרחים יצמחו היטב באזור שלך.

בין אם תחליטו לשכור גננת מקצועית או לעשות זאת בעצמכם, זכרו שעיצוב גינה לא חייב להיות פרויקט יקר ולוקח זמן. רק הקפד לעשות את המחקר שלך ותמיד להיות יצירתי. הביטו בתמונות, האזינו להצעות, ואל תפחדו להתנסות.


Source by Dan Licamara

About admin

Check Also

Japans berühmte japanische Gärten

Es gibt eine sehr interessante Geschichte der japanischen Gärten. Hier ist ein Vorgeschmack auf einige …

Leave a Reply

Your email address will not be published.