עיצוב פנים – מדריך לקוחות מס ‘1 – מעצב פנים / מעצב פנים – מה ההבדל?

“אתה עושה וילונות וכריות?” כמעצב פנים מקצועי זו שיחת הטלפון שאנחנו מפחדים לקבל!

זה קורה יותר משאתם חושבים; לאחר מכן עלי להמשיך להסביר (מבלי להישמע מתנשא) מה שהאדם הזה באמת צריך הוא מעצב פנים, ואז ללא ספק יהיה המשך שאצטרך להסביר עוד מה ההבדלים בין שני התחומים ולנסות לכוון אותם. בכיוון המתאים.

אני לא מאשים את האנשים האלה בכך שהם מערבבים בין השניים; הקהל הרחב העביר שעות ושעות הזנה של תוכניות “מיידיות” לשידור טלוויזיה ותכניות מגזין מבריקות רציפות והכל תחת התווית המטעה של עיצוב פנים. כמו כן הדבר גרם לאלה העוסקים בעסקי קישוט הפנים והריהוט הרך להעלות את אריחם למעצבי פנים; שוב אני לא מאשים אותם בכך שהם עושים את זה, יש טעם טוב למכור את עצמך. אבל הקווים הלכו וטושטשו לגבי מה ששני השירותים השונים האלה מציעים – יש שוק לשתי הגישות, אבל היכן שהבלבול עם הלקוח זה חייב להיות דבר רע!

אז כאן עם סדרת מאמרים זו של פנים הבית – מדריך הלקוחות – אתייחס להיבטים המרכזיים של לקוחות שיש להם עיצוב פנים חשוב על הפרויקט כיצד עליהם לחפש מעצב, מה לחפש, כיצד הם עובדים וגובים תשלום, כיצד להוציא מהם את המיטב וכיצד פרויקט יוצא מהשטח כדי להפוך למציאות בנויה מוגמרת.

אודות עיצוב פנים הבית

אין להתבלבל בין עיצוב פנים הבית לבין קישוט פנים הבית, מכיוון שזה נוטה להיות רק טיפול עמוק בעור כדי לתת שינוי בסגנון או “מהפך” לנכס. עיצוב פנים לבית/למגורים/בית (איך שלא יקראו לזה) היא גישה הרבה יותר בסיסית לאופן שבו אתם גרים בנכס וכיצד ניתן לגרום לבניין לעבוד לצרכי הבעלים האישיים. זה לא יהיה רק ​​שכבת צבע (כמה וילונות וכריות חדשים) סביר להתחיל עם חשיבה מעמיקה מחדש על אופן התכנון של הנכס ועשוי להיות כרוך בשינויים ניכרים שיבוצעו לפני שאפילו חושבים על קישוטים.

ניתן לראות מעצבי פנים המתמחים בעיצוב בית כאדריכלי פנים, ויכולותיהם צריכות לכסות את כל ההיבטים של עבודות בנייה וארכיטקטורה לנכס הכולל שינויים מבניים קטנים/גדולים ותוספות בנייה וכו ‘. הם ימשיכו לכסות את כל ה”קישוט ” “אלמנטים כמו צבעים, גימורים וריהוט, אבל זו לא בהכרח נקודת המוצא לפרויקט. מטבחים, חדרי אמבטיה, מדרגות וכו ‘הם חלק מרכיבי התכנון הבסיסיים שיכולים לשנות מבנית וטכנית את פריסת הבניינים; הזרימה והצורה של נכס יכולים להשתנות באופן דרמטי כאשר מתקרבים לאזורים אלה.

כל השירותים הטכניים המרכיבים פרויקט עיצוב פנים יתבצע על ידי המעצב; חשמל, תאורה, אינסטלציה, חימום ואוורור וכו ‘, כולם בסיסיים שצריכים להיות בעיצוב בשלבים המוקדמים של התוכנית, גם אם זה רק העקרונות של איך אלה יכולים לפעול. זה הופך להיות עוד יותר חשוב בימים אלה עם ההזדמנות של הלקוח להוסיף לפרוייקט שלו פתרונות יעילות אנרגטית עבור הבניין כולו.

ללקוחות רבים יש רק רעיון או מסגרת בסיסית ביותר של מה שהם רוצים מפרויקט; עם זאת, תפקיד המעצבים הוא להשיג מידע ומגירה מהלקוח את הפרטים המלאים של דרישותיהם, ולאחר מכן ליצור את תקציר הפרויקט. זו יכולה להיות חוויה אישית מאוד עם המעצב ששואל שאלות על איך אתה חי עכשיו ושינויים שאתה רוצה לבצע בסגנון החיים שלך. היו פתוחים ככל שתוכלו מכיוון שזה מהווה בסיס חשוב לכל עיצוב חדש, זכרו שהמעצב מעצב בשבילכם ולא עבורם, כך שהם צריכים לדעת איך אתם מתקתקים!

עבור רוב הלקוחות הם באמת נהנים מהתייעצות זו, מכיוון שזו יכולה להיות הפעם הראשונה שהם באמת חושבים על סגנון חייהם ועל מה שהם באמת צריכים מהפרויקט, מלבד רצפה, קירות ותקרה. למעצב טוב יהיו כישרונות של “כיס בחירה”, לא תדעו שכל כך הרבה מידע נלקח מכם עד שתראו את עיצוב הקונספט הראשון, ואז תבינו שכללו הפרטים הכי קטנים שמשקפים אתכם וסגנון החיים שלך.

כיצד אתה מוצא מעצב טוב

המלצות אישיות תמיד טובות, אך זכור, המעצב עיצב עבור האדם שנתן לך את ההמלצה, כך שגם אם הפרויקט שלו אינו לטעמך אין זה אומר בהכרח שהמעצב לא יכול לעצב לפי טעמך. אם היו שבעי רצון שהמעצב ייצר פתרון יצירתי קול שתואם את התמצית שלהם, אז סביר להניח שהמעצב הזה יוכל לספק את דרישות הפרויקט שלך.

אתרי אינטרנט הם דרך טובה להסתכל על תיק עבודות של מעצבים מבלי ליצור קשר ישיר. השתמש במנועי החיפוש ובספריות כדי לעקוב אחר מעצבים הנמצאים בתחום הרחב למקום מגוריך. זה לא טוב שיש לך מעצב מסקוטלנד אם אתה גר בלונדון, ולהפך, אז תכוון יחסית למקום מקומי של רדיוס חיפוש של 50 קילומטרים! שימו לב גם לחברות שמכנות את עצמן מעצבי פנים, אבל הן באמת חברות לריהוט הבית והן באמת מעוניינות למכור רק מהחנות או מאולם התצוגה שלהן. הצעות של “שירות עיצוב חינם” תמיד תהיה מאחוריו אג’נדה מכירה. יועץ עיצוב אמיתי יהיה עצמאי לחלוטין מכל עסק קמעונאי קשור וישתמש בשוק העולמי כדי לאתר מה מתאים לפרויקט שלך, ללא עמלה או תמריצים.

לגופים מקצועיים כמו אגודת המעצבים החכמים יש רישומי מעצבים באזור שלך וניתן לפנות אליהם לקבלת רשימה. יש להם גם אתר אינטרנט בו תוכל לבקר. אגודת המעצבים החכמים היא גוף המוודא מעצבים בודדים לוודא שהם עומדים בסטנדרט מקצועי, הוא מתחיל בכימות סטודנטים “חבר תעודה” ולאחר מכן “חבר” (MCSD), והרמה הגבוהה ביותר היא “עמית” (FCSD) ) ועליך לחפש כישורים אלה או דומים אצל המעצב שלך.

אני מקווה שזה נתן לך תובנה לגבי עולם עיצוב פנים הבית ואם אתה שוקל להעסיק מעצב יכול לעזור כיצד להתחיל לבחור. חלק מתהליך הבחירה יהיה הפגישה הראשונה (ללא התחייבות) איתם; מה אתה יכול לצפות שיצא מזה? חפש את המאמר הבא בסדרה זו של כריס פייג ‘.


Source by Christopher R Page

About admin

Check Also

האיגוד הבריטי לעיצוב פנים – הארגון המקצועי לעיצוב פנים בבריטניה

איגוד עיצוב הפנים הבריטי (BIDA), שהוקם בשנת 2002 בצ’לסי, לונדון, הינו איגוד מוכר מאוד של …

Leave a Reply

Your email address will not be published.