עיצוב חדרי שינה – סגנון ריהוט צרפתי

רהיטים בסגנון ‘צרפתי’ ועיצוב החדרים הם כל הזעם כרגע וזה נכון במיוחד בחדר השינה. זה רך, רומנטי ומאוד בר השגה ברגע שאתה יודע איך!

אם קיבלת את ההחלטה (מכל סיבה שהיא) להישאר עם הרהיטים הקיימים שלך, קל מאוד להפוך אותם על ידי צביעתם בצבע קליפת ביצה ולאחר מכן להציק להם על ידי שיוף אזורים מסוימים עד לעץ הטבעי – בדרך כלל קצוות, ידיות וכל המקומות שבאופן טבעי הייתם רואים לובשים. שנה את הידיות לכפתורי עץ, טפט בגב השידות ושבלונה על כמה מילים בצרפתית. לבסוף תוכלו להוסיף דפוס לסיום המראה.

אם מלתחותיכם אינן ניתנות לתיקון, מדוע שלא תתפנקו ותשקיעו בכמה ארונות הזזה מותאמים. מבריק לאחסון, הם יכולים להיות מותאמים גם לכל חלל מביך והכי חשוב שיש הרבה סגנונות לבחירה, כך שצריך להיות אחד שישלים את המראה ה’צרפתי ‘החדש שלך.

עבור צבעי הקיר, קרם הוא כנראה בחירה מצוינת מכיוון שהוא מספק קצת חמימות קלאסית ויציג את כל החלקים שנבחרו במיוחד כגון מראות ממש טוב. לוחות רצפה חשופים משלימים סגנון זה וציורם כנראה עובד הכי טוב; בחר קרם, תכלת או אפור כדי להחמיא לתוכנית. וילונות רגילים ומלאים עם גב עניבה שנבחר בקפידה יסגרו את חלונותיכם ויתנו תחושה של יוקרה פריזאית!

אם יש לך מיטה יפה בסגנון צרפתי או שיפצת את המיטה הישנה שלך לפי הוראות השינוי הקודמות, אז כאן תוכל באמת ליהנות! למה לא לפנק את עצמך בכריכת שמיכת פוך חדשה? ישנם עיצובים רבים בסגנון צרפתי במחירים נוחים. אם תבחר דפוס קלאסי כגון גיבוי קרם ועליו פרחים צבועים בעדינות בצבע גוון, זה באמת יעזור למשוך את החדר יחד. כריות מעוצבות, מרקמות, זריקות ורצות למיטה יעזרו גם הן לבנות את האשליה.

אביזרים חשובים גם למראה הכללי. מה דעתך לתלות את המילה “אהבה” או “אמור” מעל המיטה, מעליה ציור צרפתי טיפוסי? מנורות עדינות ומסגרות מראה מעוצבות ייראו כולן יפה עם שאר הרהיטים. לבסוף, תלו כמה לבבות ווים וידיות מגירות.

סיימו את החדר עם נברשת וכיסא בסגנון צרפתי בפינת החדר עטופה זריקה וכמה כריות. כעת יש לכם חדר שינה בסגנון צרפתי שהוא גם בר השגה וגם בר השגה.


Source by Jules Price

About admin

Check Also

Bestseller-Bücher für Innenarchitektur

Holly Becker schreibt Decorate: 1000 professionelle Designideen für jeden Raum in Ihrem Haus. In diesem …

Leave a Reply

Your email address will not be published.