עיצובים ורעיונות לחדרי שינה

עיצוב חדר שינה משלך

ככל שחיינו הופכים לתזזית יותר ויותר, המקלט שעיצובים של חדרי שינה נוחים הופך למזמין יותר ויותר – ולא רק לשינה. קריאה שקטה, צפייה בטלוויזיה (לתוכניות שאנו רוצים לצפות בהן), נהנית מארוחת ערב קלילה ושלווה, כתיבת מכתבים – כל אלו פעילויות שעשויות להתאים ביותר לאותו מרחב פרטי מיוחד.

בין אם זה מלווה בשותף ובין אם לאו, כדאי שנשקול את חדר השינה שלנו לאזור היחיד שבו אנו מחויבים לרצות אף אחד חוץ מעצמנו (המילים פינוק ופינוק מעיפים על הדעת). לכן הגיוני שחלל חדר השינה “הטוב ביותר” והגישה למתקני הלבשה וחדר אמבטיה יישמרו למטרה זו.

סוף סוף התממשו היתרונות של בלימה עצמית. אנו מצפים לשלם פרמיה עבור סוויטת מלונות, אז למה שלא תתכננו לינה קבועה בקווים דומים, עם אזורים המיועדים לתחביבים, מנוחה, הלבשה, רחצה וכמובן שינה?

רעיונות לעיצוב חדרי שינה ראשיים

כשזה מגיע להחלטה על תכנית עיצוב חדרי שינה עיקריים, זו באמת שאלה של מה שמתאים לך: זכור, זהו החדר שלך! עם זאת, להעדפה, אנשים רבים בוחרים בצבעים רכים ודוגמאות שקטות מכיוון שהם נחשבים פחות מעייפים בעיניים ותורמים יותר למנוחה והרפיה. תחום ויכוח ברור הוא כאשר שני אנשים משכנעים שונים מנסים להכין תכנית שתתאים לשניהם. בדרך כלל ניתן להתגבר על בעיה זו על ידי בחירת הצבעים והדוגמאות המיומנים באמצע הדרך בין שני הטעמים.

הדפסים בוטניים אינם מתכוונים בהכרח לדונם של ורדים ורודים ויפים, ובכל מקרה ורוד לא חייב להיות חיוור ונשי. חלק מתכניות השינה המוצלחות ביותר לא מסתמכות על צבעים מעניינים ולא דפוסים נועזים. נייטרלים שנבחרו בשל תמימותם, מהווים רקע נפלא להירגעות וניתן לעורר אותם על ידי הכנסת מצעים יפים, ריהוט מסוגנן ואביזרים חדים. כאן יש לך את ההזדמנות לקנות את השטיח המשובח הזה, העדין בצבע עדין של חלומותיך (שנחשב לא מעשי מדי לאזורים עמוסי תנועה). הדרישה האחת היא שבכל כיסוי שנבחר הוא צריך להיות אדיב על הרגליים. ריצוף מודרני וטבעי באופן אופנתי כמעט ולא עומד בקריטריון זה, אך ניתן להציל את המצב על ידי הנחת מחצלות של חומרים ידידותיים יותר ליד ‘נקודות נחיתה’ ליד המיטה.

ישנם סגנונות רבים של שולחן איפור, ביניהם הסוג המכוסה בד הוא מועדף נצחי. אולם הגורם החשוב ביותר הוא מיקוםו כך שאור טבעי ככל האפשר ייפול על פניו של האדם היושב ליד שולחן ההלבשה – מתחת לחלון הוא אידיאלי.

רעיונות לעיצוב פנים חדר שינה

אם אתה נהנה מההרגשה להיות מעוטר, וילונות המיטה הם בשבילך. בין אם הם נובעים מקורונה, חצי בודק או בודק מלא, הם נותנים תחושה מאובטחת וסגורה להפליא ונראים אטרקטיביים במיוחד לתוך המציאה. הקדישו תמיד מחשבה מדוקדקת לציפוי של כל טיפול במיטה שכזה, כפי שיראה לרוב האדם השוכב במיטה. חזרה קטנה יותר על תבנית בד הפנים יכולה לייצר תוצאה מאוד נעימה, כמו גם השימוש בבד מתקתק בצבע מתואם.

לכל אחד יש את ההעדפה האישית שלו בכל הנוגע לבחירה של שידת מיטה או ארון. עם זאת, ישנם כמה עקרונות נפוצים שכדאי לקחת בחשבון. ראשית, מטעמי נוחות, עדיף אם היחידה היא בערך באותו גובה כמו החלק העליון של מזרן המיטה. זה ישתנה, אך לרוב יהיה בסביבות 50 ס”מ/ליטר.

באופן אידיאלי, צריך שיהיה מספיק מקום בתוך היחידה בכדי להכיל את כל מה שתרצה לאחסן ליד המיטה: זה יעזור למנוע חלק עליון מבולגן ואין לו מקום להניח את כוס התה מדי פעם או אולי של פקעות ורדים טריות. יריעה של זכוכית שקופה החתוכה לקווי המתאר של החלק העליון של שולחן מכוסה בד תסייע במניעת כתמים והתכנסות אבק על משטח הבד.


Source by Michelle Reynold

About admin

Check Also

Bestseller-Bücher für Innenarchitektur

Holly Becker schreibt Decorate: 1000 professionelle Designideen für jeden Raum in Ihrem Haus. In diesem …

Leave a Reply

Your email address will not be published.