מי עוד רוצה מטבח יוקרתי יפה?

אם חשבתם שארונות מטבח יוקרתיים הם רק פריבילגיה של העשירים, האליטה והסלבריטאים שאתם טועים. מטבחים הם החדר העמוס והיקר ביותר בבית. מטבחים הם חדרים מורכבים ביותר שצריכים לעבוד ברמות רבות.

לכל אחד מגיע מטבח יוקרתי ויפה.

זה אומר שגם אתה !!!

אני בטוח שיש לך כמה רעיונות לעיצוב מטבחים שמושכים אותך. יכול להיות שראית אותם בטלוויזיה, באתרים, במגזינים או בבתיהם של חברים ובני משפחה.

המטבח הוא אחד הדברים הראשונים שאנשים משפצים כאשר הם מחפשים לשפר את ביתם. ארונות מטבח חדשים הם אחד מהשיפורים הפופולריים ביותר בבית המטבח היוקרתי.

צרכנים רבים חושבים על הום דיפו השכונתית ולוס כשזה מגיע לארונות. עם זאת, זה רק נותן לך גישה לעיצוב סטנדרטי של תוכנית המטבח שלך לעומת סגנון מותאם אישית ומערך מטבח. ייתכן שתקבל משלחת מול מעצב מנוסה. הצרכנים מקבלים רק גישה ל- RTA (מוכן להרכבה), מלאי, ארוחות מותאמות למחצה וארונות מותאמים אישית.

ארונות יוקרה מותאמים אישית ומותאמים אישית הם מקור נוסף. היצרנים מתמחים בארונות מטבח איכותיים ומרכזיים באיכות ללא תחרות. יצרנים יוקרתיים של ארונות איכותיים כוללים כמו כריסטופר פיקויק, בייקס אנד פירמנט, קלייב כריסטיאן, קוטונווד, סימטיק, וומ אוהס, מארק וילקינסון, עיצוב פנים בריטי יוקרתי, ראט וכו ‘בהתאמה אישית הוא תיאור נוסף לארונות ברמת הפאר. . זה אומר שיש רמה גבוהה של התאמה אישית והתאמה אישית. יש איכות בנייה גבוהה.

ארונות בהתאמה אישית כוללים ארונות בסגנון פנים פנים אירופאי ומסורתי. קווי ארונות אלה כוללים שדרוגים מתקדמים כתכונות סטנדרטיות; כגון צירים מתכווננים בשש כיוונים, מגירות סגירות רכות, ארגזי מגירות מעץ, חיבורי זנב יונים ומגלשות הארכה מלאות מתחת להר. גימור רהיטים באיכות גבוהה מסופק במתקני הייצור החדישים ביותר או בציור ידני באתר.

גרניט ושיש יכולים לעזור לתרום ליופי ולתפקוד המטבח שלכם. אבן טבעית תמיד תהיה אחת האפשרויות הראשונות בגלל הקסם שלה בעיצוב. למרות שהפכה לבחירה נפוצה מאוד היא מועדפת פעמים רבות.

למי שעייף מגרניט ומשיש הגיע הזמן לשינוי. רבים הולכים על תערובת של משטחי משטח כמו עץ, בטון, לבה, אבן סבון, אבן מהונדסת וזכוכית. מכיוון שמטבחים מתוכננים עם אזורי עבודה שונים, הם יכולים להכיל חומרים שונים לכל אזור.

תוספות פופולריות נוספות כוללות מכשירי נירוסטה, כולל מקררים מתחת לאפס, מיקרוגל מובנה וכיריים. רוב מכשירי החשמל ישולבו במטבח יוקרתי כך שהם לא יראו. אנשים רבים שעושים מטבח יוקרתי מעדיפים תנור גז. גם בישול אינדוקציה ובישול אדים הפכו למועדפים חדשים.

יוקרה מבוקשת על ידי הצרכן ה”אליטה “הרואה טרנדים עכשוויים ורוצה מוצרי יוקרה. עם זאת, יוקרה פירושה גם היכולת לבצע בחירות אישיות שנבחרו על מנת להפוך את חייך לנוחים. לכולם מגיע שיהיה בנוח בביתו. כולם צריכים לאהוב את הבית שהם גרים בו.

בשוק הנדל”ן של היום שיפוץ הוא הפתרון המושלם לשיפור אורח חייהם ומצבם הכלכלי של בעלי בתים ומשפחותיהם. בעלי בתים יכולים ליהנות מאורח חיים חדש ולהפיק את היתרונות הכספיים של השקעתם. כאשר אתה מבצע השקעה משמעותית בבית שלך אתה רוצה שהשיפורים יימשכו. למרבה המזל, ישנם משאבים מצוינים לארונות יוקרה עמידים ואיכותיים שהם אופנתיים ופונקציונליים.

מגיע לך מטבח יוקרתי יפה !!!


Source by Marvin W Towler

About admin

Check Also

Viktorianisches Puppenhaus Design-Schritte

Der erste Schritt zum Bau Ihres eigenen viktorianischen Puppenhauses ist Ihre Recherche. Es gibt ausführliche …

Leave a Reply

Your email address will not be published.