מגמות מובילות בעיצוב הסלון

עיצוב הסלון שלך הוא לעתים קרובות השתקפות של החוש האסתטי שלך. הוא נותן הצהרה על הכישורים האמנותיים שלך. אז השאלה היא מה הטרנדים המובילים בחלל הזה ואיך אפשר לקשט בצורה שגורמת לראשים להסתובב.

ובכן, בראש ובראשונה, עליך להחליט על נושא ולתכנן את שאר העיצוב לפי זה. אבל יש כמה טרנדים בסיסיים שעליך לעקוב אחריהם כדי להביא את התחושה הנעימה והנוחה לבית שלך.

הטרנדים המובילים

צבעים בהירים: יותר ויותר יש מעבר לגוונים בהירים מצבעים מושתקים. עליזים ותוססים, גוונים בהירים אלה תמיד נותנים חמימות יוצאת דופן לחלל המגורים שלך. יהיה זה הירוק העליז או צהוב הלימון, קשה להתעלות על זוהר הגוונים האלה.

אור טבעי: שוב ההתמקדות היא להביא כמה שיותר מהחום הטבעי בבית שלך. אולי יש לך את מיטב התאורה המעוצבת אבל שום דבר לא ממש משתווה לזוהר הטבעי של אור השמש. לכן, פתח את החלונות ועשה את המעבר לכמה שיותר אור טבעי. אפילו אור הירח בערבי ירח מלא יכול להוסיף עיצוב קסם.

גווני עץ חמים: הרעיון הוא להמשיך עם הטון הטבעי הארצי בכל אלמנט בעיצוב שלך. לכן לכו על ריהוט עץ בגוונים טבעיים וחמים. החום העשיר של עץ הטיק והשחור המדהים של הסיסם הריחני בהחלט יוסיפו הרבה חום. הם גם משפרים את המהות האסתטית בעיצוב הבית שלך.

מיקס אנד מאץ ‘: נניח שיש לכם ריהוט איטלקי, אבל אם שטיח טורקי משתלב עם ערכת הצבעים והנושא הכוללים, קדימה והוסיפו אותו. הרעיון הוא לערבב ולהתאים אביזרים בצורה בריאה ומגובשת. זה ייתן לסלון שלך זהות מובחנת. זה גם ימשוך את תשומת לבו של כל מי שמגיע לביתכם. בנוסף, זה גם מוסיף לגורם הנעים.

סיכום

לכן, כאשר אתם מתכננים לעצב מחדש את הסלון שלכם, עדיף ללכת על מראה טבעי, עליז ובהיר. שמור על מינימום אביזרים. אל תעמיס עם יותר מדי חפצים או אורות מלאכותיים. מה שאתה שומר צריך להיות מאוחד מבחינת הנושא שאתה עוקב אחריו. עיצוב מלוכד קומפוזיציה נוחה ושיקית היא נושא הקרדינל לעיצוב הסלון שלך.


Source by Sumana Sarkar

About admin

Check Also

Eklektisches Bauernhausdekor und Möbel

Extravagant, faszinierend und voller Überraschungen vermittelt das eklektische Interieur eines Bauernhauses eine freigeistige, schlaue Natur, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.