כמה טיפים על רעיונות ותכניות עיצוב גינות

הדרך בה העלויות הולכות כיום אין זה מפתיע שאנחנו כל הזמן דואגים למה שיש באוכל שלנו. החל מרעלים, לתוספים, ועד כימיקלים. זה לא קשה מדי להתגבר על זה, וכאשר סוף סוף תמצא כמה רעיונות לעיצוב גינות, תגלה שהתהליך כולו מתגמל למדי.

ראשית, כאשר אתה מתכנן תוכניות עיצוב גינות שלך הוא ליצור רשימה. רשימה זו תכלול את שמות צמחי המרפא בהם אתה משתמש לרוב. כאשר אתה רק מתחיל אתה יכול ללכת עם עשבי תיבול פשוטים כגון פטרוזיליה, רוזמרין, טימין, מרווה ונענע. אם אתה רוצה לגדול בתוך הבית, אז גרניום ורד ולימון ורבנה יעשו את העבודה.

השלב הבא בתכניות עיצוב הגינות שלך הוא לבקר במשתלה הקרובה אליך. כאן תוכלו לרכוש צמחי עשבי תיבול. בזמן שאתה כאן, וודא שאתה שואל שאלות רבות. לדוגמה, שאל כמה מים ואור הם יצטרכו, כמו גם את גרסת הקרקע הנדרשת. דבר נוסף שבאמת תצטרך לבדוק הוא האם הצמחים שבחרת ידידותיים לחיות מחמד. אתה יכול לקרוא ספרים על זה, או להתקשר למחוז שלך לשאול.

עיר העיר הגדולה

תמיד יש דרך לגדל עשבי תיבול משלך, גם אם במקרה אתה מתגורר בדירה קטנה. כל שעליך לעשות הוא להשיג את אדמת העציצים הנכונה וקצת דשן, ולוודא שהדשן הוא אורגני. בנוסף לזה תצטרך כמה מכולות, רצוי שמונה סנטימטרים על שמונה סנטימטרים. ודא כי המגשים יכולים להתנקז כראוי, וכדי להשיג זאת תרצה לוודא שיש שכבת חצץ במגשים.

כדי לעודד צמיחה והישרדות, יש להשקות את עשבי התיבול הפנימיים שלך פעמיים בשבוע. יש כמה עשבי תיבול שצריך להחליף אותם מדי שנה, ואז יש כמה שיזרעו מחדש, המכונים צמחים רב שנתיים. זכור לשמור על הצמחים שלך מטופחים, שכן פעולה זו תשאיר את הברבריה שלך נראית נהדר.

בעת הכנת תוכניות עיצוב הגינה שלך, נסה לזכור שעשבי תיבול דורשים בין חמש לשמונה שעות אור שמש. אם אתה יכול, הצב את הצמחים שלך ליד חלון דרומי או מערבי. כמובן שלא לכולם יהיה החלון המתאים לכך, ואם זה המצב, אז יש צורך באור גידול יעיל באנרגיה. כן, האורות האלה יקרים, אבל הם ישלמו על עצמם בטווח הארוך. ניתן גם לרכוש ערכות חממה פנימיות אשר ישמרו על חום ולחות.

גנים בחיק הטבע

עיצוב גינת עשבי תיבול בחוץ ידרוש כמה מדידות מדויקות. תסתכל על החלל שאתה צריך לעבוד איתו. איזה סוג מקום דורש כל אחד מצמחי המרפא שלך? זכור כי עשבי תיבול קולינריים חייבים להיות בעלי חמש שעות אור שמש על מנת לשגשג.

בשלב הבא עליך לעבוד על תוכניות עיצוב הגינות שלך. באמצעות נייר גרף ניתן ליצור תרשים של שטח הגינה הכולל. זכור כי ישנם צמחי מרפא שיהיו גבוהים במיוחד בעוד שאחרים לא יגדלו כלל. וודא שהצמחים הגבוהים ממוקמים מאחור כך שצמחים קטנים יותר יקבלו את כמות השמש הנכונה. אלה כמה דברים שתצטרך לעשות עם הרעיונות שלך לעיצוב הגינה כדי לוודא שהגינה תצא טוב. אם אתה צריך עוד עצות וטיפים אתה תמיד יכול לפנות לאינטרנט או לגננים אחרים!

אחד הרעיונות הגדולים ביותר לעיצוב גינות הוא לשים את הצמחים בצורת סהר, ולשים את הצמחים הקטנים ביותר על הקצות. ככל שמתקרבים למרכז הצמחים יהיו גדולים יותר. אם אתה רוצה להיות יצירתי באמת, אתה יכול לשים מזרקה בתוך הסהר.

אחד הרעיונות הטובים יותר לעיצוב גינה הוא לשים את גינת העשבים ליד דלת המטבח שלכם. היכולת פשוט לצאת החוצה ולקבל את מה שאתה צריך מהגינה היא נהדרת.


Source by Brenda Valdano

About admin

Check Also

Japans berühmte japanische Gärten

Es gibt eine sehr interessante Geschichte der japanischen Gärten. Hier ist ein Vorgeschmack auf einige …

Leave a Reply

Your email address will not be published.