כיצד לשלב את מגמות העיצוב האחרונות בפרויקט שיפוץ ארונות המטבח שלך

אתה יכול לעדכן את המטבח שלך על ידי שילוב טרנדים חדשים של עיצוב מטבחים על ידי חידוש ארונות המטבח הקיימים שלך. ייתכן שתרצה לעדכן את המטבח שלך מכיוון שקונים פוטנציאליים יהיו מוכנים לשלם יותר עבור מטבח מודרני אטרקטיבי ופונקציונלי. אך עיצוב מחדש של מטבח מלא עשוי לעלות עשרות אלפי דולרים ולקחת חודשים עד לסיומו.

ישנם מגמות רבות לעיצוב מטבחים שתוכלו להשתמש בהן בפרויקט חידוש ארונות המטבח שלכם. אתה יכול לספק מאפיינים חדשים לארונות המטבח שלך, כגון הפיכתם לארונות קלים ולבנים באוויר, הכנסת דלתות זכוכית דקורטיביות או שימוש בחומרת ארון מפורטת.

אתה יכול להניח שהדרך היחידה לקבל מראה מותאם אישית למטבח שלך היא לבצע שיפוץ כולל של מטבח. אבל, עם חידוש ארונות מטבח יש לך את כל היתרונות של שיפוץ מותאם אישית גדול, כגון אחסון טוב יותר ופונקציונליות משופרת, אך ללא תג המחיר היקר יותר. שיפוץ דלתות וחידוש ארונות מטבח כרוכים בשבריר מהעלות התקנת מטבח חדש לגמרי או אפילו התקנת ארונות ודלתות חדשות.

עיצוב ארונות מטבח בהתאמה אישית היא לא הדרך היחידה להשיג מראה מותאם אישית. שיפוץ ארונות מטבח מספק אפשרויות עיצוב רבות כולל מגוון סגנונות של ידיות ומשיכות מגירות.

למרות שאתה עשוי להיות מרוצה באופן כללי מהפריסה הבסיסית של המטבח שלך, אתה עדיין יכול לתת למטבח שלך מראה חדש לגמרי על ידי דלתות ארונות חדשות על מסגרות הארון הקיימות.

ניתן גם לשדרג את משיכת המגירות ואת חומרת הארון

אפשר לשנות לגמרי מעיצוב מטבח עץ מסורתי עד למראה עכשווי מודרני יותר. ארונות המטבח ניתנים לשינוי וניתנים להתאמה אישית בקלות.

מה בדיוק כרוך בחידוש ארונות מטבח? ריפוי מחדש מאפשר לך לבחור חומרים מותאמים אישית, אביזרים מותאמים אישית וסגנונות מותאמים אישית כדי להעניק לארונות שלך מראה כמו חדש. חומרי למינציה מחודשים עשויים עץ קשה באיכות ריהוט כמו ליבנה, אלמון, מייפל, אלון, דובדבן ואגוז. אתה יכול לבחור לעשות פנלים שטוחים או מוגבהים, שייקר, קרש שייקר, גימור חרוזים או דלתות מוקפדות. בעזרת חידוש ארונות המטבח הקיימים אתה יכול לנצל את מבנה ארגז הארונות הקיים שלך, מכיוון שהוא כבר במקום ולכן אינך צריך להסיר משטחים, לערבב את הרצפה או כל דבר אחר. במהלך עבודת חידוש קל גם להסתיר את הצירים כמו גם להסתיר ידית או חומרת ידית.

יצירת מראה קליל ופתוח

כל אחד היום רוצה שהמטבח שלו יראה קליל ופתוח. בעת בחירת חזית ארון, נסה להוסיף דלת ארון לבנה. הצבע הבהיר יביא מראה פריך למטבח שלך ויהפוך את החלל למזמין יותר

הסר את דלתות הארון

אם יש לך ארונות ישנים יותר במצב טוב אתה יכול פשוט להסיר את הדלתות לגמרי. אתה יכול להפוך את הארונות הקיימים שלך למדפים פתוחים. ניתן להסיר או להגדיר מחדש מדפים פנימיים בתוך מסגרות הארון הקיימות למראה מודרני ומעודכן.

אתה יכול להסיר רק כמה דלתות ארון ולהשתמש בארונות אלה להצגת כלים וכלי זכוכית.


Source by James Mahoney

About admin

Check Also

Viktorianisches Puppenhaus Design-Schritte

Der erste Schritt zum Bau Ihres eigenen viktorianischen Puppenhauses ist Ihre Recherche. Es gibt ausführliche …

Leave a Reply

Your email address will not be published.