יצירת מטבח נגיש לנכים שעובד!

איך יוצרים מטבח נגיש לנכים שיעבוד בשבילכם? התמקד בשלושה דברים. ראשית, התמקדו בנגישות לחללי אחסון, מזווה וארונות. שנית, העדיפו ניידות בכסא גלגלים. מרחב מול ולצידו מכשירי חשמל הוא חיוני. ושלישית, סדרו את שטח העבודה שלכם על ידי תיאום כלים, שלפו מדפי מיכל אשפה, כלים נפוצים וכו ‘.

כיורים ותנורים נגישים לכיסא גלגלים הם גם יתרון לחיים עצמאיים לטווח ארוך. שדרוג או פשוט ביצוע כמה שינויים בבית עשוי להיות בדיוק מה שאתה צריך כדי להשיג ניידות, נוחות ובטיחות בבית שלך.

עיצוב השינוי הביתי שלך צריך לכלול מספיק שטח רצפה לניידות, פינות גישה למטבח נגיש ל- ADA, דלתות ארונות נגישות, מגירות ומדפים ו”משולש עבודה “פונקציונלי. משולש העבודה מתייחס לאזור חלל העבודה הנוח שנוצר בין הכיריים, המקרר והכיור. צלעות המשולש צריכות להיות גדולות מארבע רגל ותחת תשעה רגל, כשהגבולות החיצוניים של המשולש יהיו לכל היותר 26 רגל.

כאשר עיצוב מטבח מרווח ופתוח הוא המטרה העיצובית שלך, ייתכן שיהיה צורך לשקול הסרה או החלפה של קיר או הזזת דלפקים. אם עיצוב המטבח הנוכחי שלך גורם לך להרגיש שאתה מוגבל או נאבק כל הזמן עם דלפקים וארונות, מומלץ לשקול שיפוץ. לעתים קרובות, שינוי בהיבט אחד של המטבח שלך יכול להפוך את המטבח לידידותי יותר באופן משמעותי. החלפת דלפק אי או חצי אי, או העברת מכשיר, יכולים לעשות את כל ההבדל.

האם לבית שלך יש “כניסה של אפס צעדים”-נקודת כניסה אחת עם סף שטוח, וקל לעבור בה? בכל בית צריך להיות כניסה אחת בלבד של אפס צעדים עבור אותם ילדים גדולים שעושים את צעדיהם הראשונים, ולבן המשפחה המבקר שאולי משתמש במקל או בהליכון, או מחלים ממחלה. האם קשה להכניס מצרכים מהמכונית? יתכן, רמפה ועגלה קטנה יהיו שימושיים בין המוסך למטבח כדי להקל על הכנסת חבילות.

אם אתה זקוק לעזרה בעיצוב המטבח שלך, תוכל למצוא ספרייה של מומחי יישון (CAPS) באתר NAHB, או על ידי ביקור באתר האינטרנט של אטלנטה הבית באינטרנט. המומחה שלך ב- CAPS יקבע פגישת ייעוץ בבית כדי לצפות ולהעריך את הסדר המגורים הנוכחי שלך, ולסייע לך ביצירת בית נעים ונגיש יותר.


Source by Elizabeth Greenewald

About admin

Check Also

Viktorianisches Puppenhaus Design-Schritte

Der erste Schritt zum Bau Ihres eigenen viktorianischen Puppenhauses ist Ihre Recherche. Es gibt ausführliche …

Leave a Reply

Your email address will not be published.