טיפים לעיצוב תאורת נוף

אולי שמתם לב בשכונה שלכם ובסביבתה כמה מההשפעות המעניינות ולעתים קרובות המדהימות של מה שיש למוצרי תאורת הנוף החיצוניים הזמינים כיום. הטכנולוגיה בימים אלה היא למעשה מדהימה עם מה שנעשה אפילו עם אורות שמש זולים.

הדבר המתקרב באמת הוא תאורת LED. התצוגות המעודנות, אך הפנטסטיות של אור הסביבה (והמחיר הנמוך) הן פלא לצפייה. אולי המחשבה עלתה בדעתך שאולי, אולי רק תוכל לעשות משהו עם הנוף שלך, בין אם זה בחצר הקדמית שלך, בגינה האחורית או באזור הפטיו, או אולי אפילו לעשות משהו בסגנון תאורת שביל שביל.

אם למעשה דברים אלה חשובים לך, הנה כמה טיפים והנחיות בכדי לגרום למיצי היצירה שלך לזרום:

  • זכור כי “יותר” הוא לא תמיד טוב יותר.
  • זכור שגם “יותר יקר” הוא לא תמיד טוב יותר.
  • יש הרבה פתרונות בעלות נמוכה למצב התאורה החיצונית שלך וזה עוזר להשקיע קצת זמן באינטרנט ולחקור ולראות מה אחרים עשו עם הנוף שלהם.
  • בהתאם לנסיבות הייחודיות שלך, ייתכן שתוכל לברוח עם הוצאה של מאה דולר בערך על כמה אורות שמש חיצוניים יחסית זולים יחסית ולראות אם הם מבצעים את העבודה.

הנקודה האחרונה היא באמת דבר מרכזי עבור הרבה אנשים. רבים קראו לשירותיו של איש מקצוע רק כדי להיות המומים מכמה שהם יכולים וגובים תשלום עבור תוכנית תאורה חיצונית. אין דבר נגד הוצאה של כמה אלפי דולרים או יותר כדי לבצע את העבודה כמו שצריך, אך לעתים קרובות רוב האנשים יכולים לבצע עבודה מספקת בעצמם.


Source by Jack Folsgood

About admin

Check Also

Japans berühmte japanische Gärten

Es gibt eine sehr interessante Geschichte der japanischen Gärten. Hier ist ein Vorgeschmack auf einige …

Leave a Reply

Your email address will not be published.