טיפים להתקנת עיצוב סלון פתוח להפליא למגורים חולמניים

תכנון מרכיבי הבית מתחיל בתכנון החלל. סלון לא רק מפגיש את כל בני המשפחה, אלא מקל על סדרת פעילויות כמו בידור ופגישות. פינה של סלון מרווח יכולה לשמש כמשרד קטן בעל ערך עם מתקני תקשורת, אינטרנט והדפסה. צור הילה מסבירת פנים למשפחה ולאורחים עם הבטחה של רגיעה ושלווה. סלון עכשווי אסתטי מעוצב היטב עוצר נשימה.

החללים הפנימיים יהיו תלויים בבחירת העיצוב וגם בגורם העלות, שמחליט דברים רבים. אם השטח צפוף, סלון גדול יחסור מחדרי השינה והמעברים, המטבח וחדרי הרחצה. פשרה תצטרך להיעשות בסדר, כשהמשפחה תחליט על סדרי העדיפויות. אולם לסלון נרחב יש יתרונות רבים.

מגורים מייצגים לעתים קרובות חברה או פילוסופיה שמוצאת ביטוי, אולי גם בכניסה, בשער ובפנים הפנים. כל המערך יעבוד אז כמו פרסומת ענקית ובצדק. צא למשימה של לקפץ את הסלון בתקציב הולם. אם צריך לבצע שיפוצים, זה שווה את המאמץ, הזמן וההוצאה. רוח הבית תלויה לעתים קרובות בסלון המשותף לכולם וגם לאורחים.

הוצאות על ריהוט ושטיחים, וילונות וכריות

מותרות בנפרד, היבטים מסוימים כמו גופי תאורה בשפע, וילונות ורהיטים, כריות ושטיחים חיוניים, ככל שהצבעוניות יותר טובה יותר, מתאימה או מנוגדת לקירות ולרצפות, בהתאם לאפקט המתוכנן. קישוטים כמו יצירות אמנות ומוצגי מופעים מעלים מצבי רוח ותחושות. האלקטרוניקה הפכה להיות חובה כיום בהקמה.

לבנייה חדשה יתרונות רבים

בעוד הרחבות ושיפוצים יכולים להיות מאתגרים, בניין חדש מעלה אפשרויות מעניינות ודינאמיות. סלון מרהיב, אולי סגור בזכוכית, עם נוף המפרש על פני ירוק או חזית הים הכחול יכול להיות מהפנט. לא כל חדרי הישיבה יכולים להשיג אפקט אגדות שכזה, אך עיצובים יכולים ליצור פלאים שנראים כמו יצירות מופת.

מה תהיה ערכת הצבעים הדומיננטית? אנשים רבים הולכים על האפורים והחומים המינימליסטיים, הקרמים והצהובים. אלה בסדר, אך השפעה דרמטית מושגת על ידי הצגת כמה גוונים כהים ובוהקים של אדום או כחול. ההשפעה המרגיעה עם הבעה לא מסודרת נשארת עם רצף של אפקט דמוי ברק. נושאים עכשוויים יסתדרו היטב גם עם כמה אריחי שיש מפוארים על הרצפה או הקירות.


Source by Gracia Brown

About admin

Check Also

Eklektisches Bauernhausdekor und Möbel

Extravagant, faszinierend und voller Überraschungen vermittelt das eklektische Interieur eines Bauernhauses eine freigeistige, schlaue Natur, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.