חללי פנים ועיצוב גותי של העולם הישן

עיצוב בית חווה גותי זה שילוב אקלקטי של ארכיטקטורה וינטאג ‘ויצירות אמנותיות מגולפות בעבודת יד החוגגות את שמחת אישיותו הייחודית. האדריכלות מפרטת קשתות ותקרות קמורות גבוהות המזכירות עיצוב גותי בעולם הישן. הקשתות המשולשות המפורטות עם עלים ודוגמת ורדים מעניקות לעיצוב מראה מימי הביניים. מראה מוזהבת וינטאג ‘וספת יום של עגל עגלה כפרי משופרת מעצימה עוד יותר את האפקט הזה. הוסף צבע עם כריות סארי וטלאים. חללי פנים גותיים עוסקים בשפע דרמטי וסגנון עולם ישן! העיצוב המלכותי מפואר ומפואר מוסיף אמירה אלגנטית וקלאסית.

עיצוב סלון או חדר שינה גותי מתהדר בקשתות משוכללות עם דוגמאות דקורטיביות, דלתות עתיקות מפורטות מפוארות עם פליז, כוכבי ברזל ומדליונים, ריהוט רקום ומראה עצבני. הארונות העומדים בפניהם בסגנון גותי בעיצוב סלון כפרי רחב ידיים הם בהחלט נקודות עיקריות הבולטות על הקירות הפשוטים תוך הבאת חמימות הוליסטית לעיצוב. אתה יכול להוסיף יצירות וינטאג ‘כמו קשת גדולה וצבעונית העשויה למראה מעוטרת, או ריהוט מסורתי ליצירת גימור תקופתי.

חללי פנים אקולקטיים גותיים מעריצים את הפרטים המגולפים המופרזים ואוהבים את מראה האלגנטיות וההדר של העולם הישן. עם הארכיטקטורה הגדולה מימי הביניים, בדים מרקמים עשירים, צבעים מלכותיים ושופעים, עיצוב אקזוטי, סגנון זה מעניק לחללי הפנים שלך מראה מלוטש קלאסי. האדריכלות הגותית מפורסמת בעמודים ובקשתות המגולפות שלה, יחד עם חלונות גדולים ממוסגרים בעצים עתיקים ופרטים משוכללים. ראש המיטה המעוטר בכבדות, אלמנטים דקורטיביים כמו מראות, נברשות מפוארות ובדי משי עשירים הם כמה דוגמאות לרעיונות עיצוב מקסימים לחלוטין. תצוגת מעטפת אח מגולפת ומפורטת בעיצוב גותי מפורט. הפרטים המגולפים המעוטרים בקונסולות ובמעקות המדרגות מוסיפים אף הם לאפקט זה. עבודות העץ בשפע בדלתות חדר השינה המגולפות מעניקות לחדר חמימות ואופי.

מרצפות העץ המדהימות והריהוט המעוטר ועד הפסלים המפורטים של פילי הגרניט הניצבים על קירות האבן, חדר זה בהחלט מרשים ומוגזם. חדר שינה נעים עם ראש מיטה מסוגנן ושידות לילה תואמות יחד עם ארון ענק המאכלס את הטלוויזיה, דלתות הארון עשויות עץ מיושן עתיק המחופה טווסים מגולפים בפליז. השידה שמול המיטה היא מזנון ארוך במיוחד עם קרני שמש מגולפות בגווני כהה ומוסיף לשפע החדר. סגנון גותי וזוהר הם מילים נרדפות לאלגנטיות קלאסית בעיצוב פנים ועיצוב אדריכלי אקלקטי.


Source by Era Chandok

About admin

Check Also

Eklektisches Bauernhausdekor und Möbel

Extravagant, faszinierend und voller Überraschungen vermittelt das eklektische Interieur eines Bauernhauses eine freigeistige, schlaue Natur, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.