האיגוד הבריטי לעיצוב פנים – הארגון המקצועי לעיצוב פנים בבריטניה

איגוד עיצוב הפנים הבריטי (BIDA), שהוקם בשנת 2002 בצ’לסי, לונדון, הינו איגוד מוכר מאוד של חברי מעצבים, חברות, שותפים וסטודנטים. מטרתו היחידה היא לקדם, לשפר ולתמוך בתפקידם המקצועי של אנשים בתעשיית העיצוב והקישוט. העמותה, שנוצרה באמצעות מיזוג התאחדות מעצבי פנים ומעצבי פנים (IDDA) והאיגוד הבינלאומי לעיצוב פנים (IIDA), שואפת להעלות את המודעות הציבורית ולהבין את המהות הייחודית של עיצוב דקורטיבי טוב בכל ההיבטים של חיי היומיום.

BIDA מחזיקה בחברות באיגוד הבינלאומי של אדריכלים ומעצבי פנים (IFI). עמותה זו מזוהה עם איגודי עיצוב בינלאומיים אחרים ומתייעצת עם מוסדות ידועים, מחלקות ממשלתיות, בתי מגורים פרטיים ואנשי תקשורת. הוא גם מוציא לאור מגזין ביקורת על בסיס רבעוני – מגזין זה מכיל את כל החדשות האחרונות, עדכונים, פעילויות, מוצרים ושירותים.

המטרות העיקריות של איגוד עיצוב הפנים הבריטי הן:

  • לקדם סטנדרטים גבוהים במקצוע עיצוב הפנים והעיצוב.
  • להקל על חינוך, הכשרה והיקף לפיתוח מקצועי למעצבים, ובכך לקדם מצוינות בענף זה.
  • עודד דיון פתוח עם מוסדות מקצועיים אחרים וגופים מקצועיים מוכרים לאומית ובינלאומית העוסקים בענף זה.
  • מדריך סטודנטים ומעצבים חדשים לבנות בסיס איתן לעתיד מקצוע זה.
  • הפוך את המקצוע לזמין באופן פופולרי על ידי השתתפות בתוכניות קהילתיות התנדבותיות ועודד מחויבות של חברים בעניין זה.
  • תן דגש להשלכות האסתטיות, הפונקציונאליות, הסביבתיות של העיצוב.

ההרשמה ל- BIDA פתוחה לכל המעצבים המתרגלים המעוניינים להישאר מעודכנים בהתפתחויות חדשות בתחום זה. חברי BIDA כוללים אדריכלים, סטודנטים, אנשי מקצוע במשרד העיצוב, עיתונות מקצועית, מו”לים, אנשי מקצוע בתחום השיווק, מעצבי פנים ועוד. הרמות השונות של חברות המעצבים כוללות חברים ועמיתים וחברים עמיתים. החברים והחברים נדרשים לניסיון של 6 שנים לפחות בתעסוקה במשרה מלאה בתחום זה. חברים מקורבים נדרשים להחזיק בתואר שלוש שנים או שנה בתואר בעיצוב פנים ובמינימום של שנה אחת במשרה מלאה.

באיגוד עיצוב הפנים הבריטי יש יותר מ -130 חברי חברה, המספקים מוצרים ושירותים החל מעתיקות, מיטות ומוצרי מצעים, מכשירי חשמל, תריסים ותריסים, בדים וטקסטיל ומוצרי תאורה ועד ניירות קיר וחיפויי קיר רשימת המעצבים המלאה וספקים ניתן למצוא באתר הרשמי של BIDA. באתר יש חלק על מידע על קריירה, שבו תוכל לגשת לפרטים על קישורים לקורס, מוסדות קורס ידועים, מיקומי ניסיון בעבודה וסוכנויות גיוס. מסופקים גם פרטי בקשת חברות, הרשמות ודמי חבר.

איגוד עיצוב הפנים הבריטי הוא ארגון חשוב הן לאנשי מקצוע בתחום זה והן ללקוחות. כאן, לקוחות יכולים לחפש את המעצב המועדף עליהם על בסיס מיקום, שם, תחומי התמחות וסגנון עבודה. תוכל גם לגלוש ולחפש חברי ספק לפי קטגוריה, מחוז ושם חברה.


Source by Innis Desborough

About admin

Check Also

עיצוב פנים – מדריך לקוחות מס ‘1 – מעצב פנים / מעצב פנים – מה ההבדל?

“אתה עושה וילונות וכריות?” כמעצב פנים מקצועי זו שיחת הטלפון שאנחנו מפחדים לקבל! זה קורה …

Leave a Reply

Your email address will not be published.