גישה נוחה עם פריסת מטבח בצורת L

פריסת המטבח בצורת l יעילה ומודרנית. פריסה זו מציעה סביבת עבודה יעילה וקלה ומאפשרת להתקין את הארונות והמכשירים שלכם לאורך הקירות בזווית ישרה כשהמרכז פתוח. ישנם יתרונות רבים של פריסה מסוג זה.

משולש העבודה

מטבח יעיל חייב לזכור את המשולש העובד. זה אומר שאתה אמור להיות מסוגל לעבור מהכיור, לתנור ולמקרר בקלות רבה בכל זמן נתון. המטבח בצורת L הוא חסיד של משולש זה ויש לו עמדות עבודה על קירות שונים. המשמעות היא שלא תצטרכו ללכת יותר מדי זמן כדי להגיע לאזורים השונים. זה הופך את הכנת הארוחה למאורגנת מאוד.

מספר כניסות

המטבחים בצורת L הם בדרך כלל תחובים בפינות ויש להם קצוות פתוחים המאפשרים יציאות וכניסות שונות. המשמעות היא שתהיה זרימת תנועה קלה כל הזמן. כאשר יש פחות תנועה במטבח, זה אומר שלא תהיה לך ריבה אפילו כשאתה משעשע. זה מתרגם פחות מתח ויותר מקום במהלך הכנת הארוחה.

תוכנית פתוחה

בתים מודרניים מאמצים במהירות את אופציית המגורים בחלל פתוח. המטבח בצורת l הוא האפשרות המושלמת, במיוחד אם יש לכם פריסה פתוחה או אם אתם מתכננים לשפץ לתכנית פתוחה. כאשר יש לך מטבח בצורת l, עליך להשתמש בשני קירות בתוך המטבח בלבד. בדרך זו אתה בסופו של דבר פותח יותר מקום. זהו רעיון מצוין אם אתה רוצה שהמטבח ייפתח לחדר אחר כגון חדר משפחה או אוכל. עיצוב זה מקל על העניינים כשאתם מבדרים.

למקסם שטח

מטבחים בצורת L שומרים על מקום מחובר ולכן יש לכם הרבה מקום פתוח לשאר הפעילויות. החלל ממקסם את החלל הפתוח ואת מרחב העבודה וניתן לשלב שולחנות וכיסאות. גם הניקוי הופך קל.

המטבח בצורת l אידיאלי עבור המטבחים הבינוניים והקטנים. ניתן גם להתאים את אורך הארונות והרפסות.

ישנם גם כמה חסרונות הקשורים לתוכנית מטבח זו. הראשון הוא העובדה שהוא לא יעיל עבור המטבחים הגדולים יותר. הסיבה לכך היא שהמכשירים יהיו מפוזרים מדי בתוך המטבח ולכן ההגעה אליהם יכולה להיות קשה למדי. זה גם לא כל כך קל להחזיק הרבה טבחים בו זמנית בתוך המטבח.

תוכנית המטבח בצורת l היא תכליתית מאוד. זה מושך ויזואלית ופונקציונלית מדי. תמיד חשוב לחשוב על הדברים כשאתה בוחר את צורת המטבח שלך כדי להפיק ממנו את המקסימום.

אם המטבח שלך קטן, אז העיצוב בצורת L יגרום לו להרגיש גדול יותר ממה שהוא באמת. אם אתה משתמש בסוגים אחרים של עיצובי מטבחים על מטבח קטן, זה אומר שהחלל יהיה סגור מה שיגרום לו להרגיש הדוק יותר ממה שהוא צריך. מטבח קטן יותר תמיד יכול להפיק תועלת מתחושת החדר הנוסף.


Source by Shalini Mittal

About admin

Check Also

Viktorianisches Puppenhaus Design-Schritte

Der erste Schritt zum Bau Ihres eigenen viktorianischen Puppenhauses ist Ihre Recherche. Es gibt ausführliche …

Leave a Reply

Your email address will not be published.