גידול רעיונות חדשניים לעיצוב גינות

גינה היא תרופה לעיניים הכואבות ובתכנון נכון הרעיונות לעיצוב גינות יכולים לסייע ביצירת גן עדן. ניתן להפוך גינה בצורת מגושם לגינה פרוסה ביותר.

רעיונות לעיצוב גינות עוזרים להסתיר את נקודות התורפה על ידי חיפוים בתפיסה. ניתן לגרום לצורה המביכה להיראות כאילו היא נעשתה כך על ידי תכנון חכם של החללים. יש צורך בעבודה פיזית מסוימת, אבל זה המחיר שצריך לשלם כדי ליצור משהו כל כך יפה ונפלא.

גינה משופעת היא דוגמה מושלמת לאופן השימוש ברעיונות עיצוב גינות. באמצעות רעיונות עיצוב הגן ניתן לחצוב מדרגות אבן רחבות ולגרום לה להיראות כחלק מהנוף. המדרגות יכולות להוביל לישיבה קטנה עם ספסל או אולי אפילו אזור משחקים לילדים עם בור חול בפינה אחת.

ניתן להניח מדשאה על המדרון כדי להימנע משחיקת קרקע. הדשא אינו זקוק לתחזוקה נוספת מלבד הכיסוח והשקיה השגרתיים. ניתן לשתול כמה צמחים פורחים לאורך המדרגות כמו גבול. במקרה שאתה מרגיש שאינך יכול להקדיש כל כך הרבה זמן לטיפוח צמחים פורחים, אז ניתן לשתול שרכים ירוקים בתחזוקה נמוכה וצמחים אחרים כאלה.

הרעיונות לעיצוב הגן יכולים לעזור לתת כמה רעיונות כיצד למקם אורות ליצירת אפקט מרבי. גנים משופעים כאלה הם המקום המושלם למסיבות ומפגשים משפחתיים.

צורה מביכה נוספת לגינה היא הגן בצורת L. גינה מסוג זה דורשת תכנון נכון לניצול מיטבי של השטח הפנוי. בעזרת הרעיונות לעיצוב הגינה ניתן ליצור את הגינה.

צד אחד של צורת ה- L יכול לשמש ליצירת אזור משחקים לילדים. אולי אפילו אפשר לעשות שם סככה לאחסון כלי הגינה ופריטים אחרים. או שאפשר אפילו להשתמש בשטח ליצירת בית ירוק קטן. בעוד בצד השני של צורת ה- L, ניתן לשתול צמחים לאורך הגבול. זה ייתן לו מראה מסודר. ניתן לפתח גם מדשאה קטנה.

לגינה מחודדת, לרעיונות עיצוב הגינה יש רעיונות גאוניים כמו שימוש בדפוסים אלכסוניים ליצירת ערוגה. כלפי הצד הצר יותר, הפכו את הערוגה כך שהליקוי הזה בצורת יתכסה. או להשתמש בצד הצר כדי ליצור סככה.


Source by Danny Alamillo

About admin

Check Also

Japans berühmte japanische Gärten

Es gibt eine sehr interessante Geschichte der japanischen Gärten. Hier ist ein Vorgeschmack auf einige …

Leave a Reply

Your email address will not be published.