אפליקציות מובילות לתת רעיונות לעיצוב מטבחים עכשוויים

מי לא אוהב בית מתוכנן ומאורגן ומרוהט? המטבח הוא חלק כזה בבית שלך שבו יש לך ארונות, רצפות, משטחים, מכשירים יחד עם הרבה דברים אחרים לנהל. מטבח מודולרי מעוצב לא רק משפר את היופי הפנימי של הבית שלכם, אלא גם הופך את אורח חייכם להרבה יותר קל. מאמר זה ייתן לך רשימה של כמה יישומי אנדרואיד שיעניקו לך רעיונות עיצוב מדהימים למטבח שלך. קבלו רעיונות ייחודיים ושיפצו את המטבח שלכם.

מס ‘1 Homify

מחפשים רעיונות מצוינים לעיצוב הבית? קבל את אפליקציית Homify זו לטלפון שלך בחינם וחקור מגוון רעיונות לבית כולו כמו גם לעיצוב מטבחים. יותר מ -1.5 מיליון תמונות של המטבח והסביבה הביתית השונים זמינים באפליקציה זו. נניח שאתה בוחן את ספריית התמונות ואוהב כמה רעיונות ליישם במטבח או בבית שלך. כיצד לזכור את התמונות הספציפיות האלה במיליוני אפשרויות? ל- Homify יש מועדפים לאפשרויות, שם תוכלו לשמור את התמונות שאתם אוהבים. אפליקציה זו מציעה כמה טריקים וטיפים חכמים לעיצוב הבית.

#2 עיצוב בית 3D

זוהי אפליקציה לעיצוב הבית הכללי שמשמעותה שתוכל לעצב גם את המטבח שלך באמצעות אפליקציה זו. בעזרת עיצוב הבית 3D, תוכל ליצור חללי תלת מימד העונים על המפרט שלך. עכשיו, אתה יכול לבנות, לקשט או להתאים אישית את החלל שנוצר כמו שאתה רוצה. איך האפליקציה הזו שימושית? ובכן, תצוגת התלת מימד תיתן לך רעיון טוב יותר ותוכל לבצע את הרעיונות שלך ולוודא אם התוכנית שלך פועלת בצורה מושלמת בתוך החלל שיש לך או לא!

#3 Houzz

רעיונות חדשים עם אפשרות קניות – זהו שילוב קטלני שהוז מציעה למשתמשיה. יחד עם יותר ממיליוני תמונות, יישום זה נותן השראה ורעיונות לעיצוב המטבח שלך. יותר מעניין, ל- Houzz יש את התכונה ‘החדר שלי’ באמצעותה תוכלו לעצב חדר חלומות משלכם. בדרך זו תוכל לבדוק האם מכשיר או ריהוט מסוים יתאים לחלל החדר שיש לך או לא. יתר על כן, אתה יכול לקנות פריטים נחוצים לעיצוב הבית ממגוון מוצרים זמינים.

#4 רעיונות לעיצוב מטבחים

כשמו של האפליקציה, כדי לקבל רעיונות עיצוב מבריקים למטבח שלך, תוכל לקבל את האפליקציה הזו לטלפון שלך בחינם. זנים טרופיים, עכשוויים, מודרניים וכו ‘של רעיונות לעיצוב מטבחים מבוססי נושא זמינים ביישום זה. כאשר נגמרים לך הרעיונות כיצד להכין מטבח מושלם, יישום זה יועיל מאוד.

מלבד כל האפליקציות שהוזכרו לעיל, Planner 5D, Magicplan הן כמה אפליקציות פופולריות אחרות שיעזרו לך לקבל רעיונות עיצוב מרשימים למטבח שלך.


Source by Rob Stephen

About admin

Check Also

Viktorianisches Puppenhaus Design-Schritte

Der erste Schritt zum Bau Ihres eigenen viktorianischen Puppenhauses ist Ihre Recherche. Es gibt ausführliche …

Leave a Reply

Your email address will not be published.