איזה פריסת מטבח מתאימה לך ביותר?

כאשר אתם חושבים על פרויקט שיפוץ הבית לשיפוץ המטבח שלכם, עליכם לקבוע אילו מארבע תוכניות הקומה הבסיסיות יתאימו לכם ביותר.

ישנן מספר תוכניות קומה שתוכלו להשתמש בהן בעיצוב המחודש של המטבח שלכם. עליך להסתכל על תמונות של כל אחד ולציין עד כמה אחת מהן תהיה פונקציונלית עבורך ועבור משפחתך.

תוכניות הקומה הבסיסיות הן:

בצורת U

התוכנית בצורת U היא יעילה ורב-תכליתית. יהיו לך עמדות עבודה על כל אחד משלושת הקירות. זה נותן לך הרבה מקום לאחסון ומשטח מכל שלושת הצדדים. אם אתם מתכננים לעשות הרבה אירוח או אם יש שני אנשים שמבשלים בו זמנית, יתכן שזו לא האפשרות הטובה ביותר עבורכם. אם יש לך מקום, תוכל לאתר תחנת עבודה של אי חופשי במרכז החדר.

בצורת L

בעיצוב מטבח בצורת L, יש לך שתי עמדות עבודה על קיר אחד ושלישית על קיר סמוך. תחנת העבודה הראשית צריכה להיות ממוקמת קרוב לעיקול ה- L. סוג זה של מטבח אינו מתאים לחללי מטבח קטנים. עליך לאפשר לפחות ארבעה מטרים של שטח דלפק פתוח בין שתי תחנות העבודה החולקות את אותו קיר. עליך להיות מודע גם לזרימת העבודה במטבח. הזרימה צריכה להיות מהמקרר לכיור ולאחר מכן לכיריים ולאזור ההגשה. פינת אכילה צריכה להיות באזור שממול לעיקול ה- L.

אִי

בשנים האחרונות, תכנית רצפת המטבח הפופולרית ביותר היא האי מכיוון שהוא כולל תחנת עבודה עצמאית שיכולה להכיל כיור או כיריים. הרעיון של האי עובד היטב במטבח גדול. ניתן לכסות אותו עם משטח מיוחד כגון קצף, כך שתוכל להשתמש בו לחיתוך ירקות. משטחי שיש מצוינים לטבחים של מאפים.

האי לא חייב להיות נייר מכתבים. שימו עליו גלגלים. אם האי שלך משמש רק כתחנת עבודה במטבח, הוא יכול לשמש גם כתחנת עבודה במרפסת או במרפסת שלך. סוג אחר הוא האי חצי האי. ניתן לעגן אותו לקיר וכאשר אינו משמש כתחנת עבודה הוא יכול לשמש כשולחן מזנון.

תוכנית קיר

תוכנית הקיר היא חוסכת מקום. הוא נמצא בבתים קטנים, בתי נופש ודירות. עם זאת, זהו לא השימוש היעיל ביותר של שטח לאדם שעושה הרבה בישול. עם תכנית מסוג זה, כדאי שיהיה לך הכיור בין המקרר לתנור. באופן אידיאלי, צריך שיהיה לך שטח של דלפק של ארבעה מטרים מכל צד של הכיור.

כאשר אתה חושב על פרויקט עיצוב המטבח שלך מחדש, ייתכן שיהיה עליך להזיז קירות או ליצור קירות כך שיתאימו לתוכנית שאתה רוצה. תכנן את סביבת העבודה שלך בקפידה ותיהנה מרוצה מהתוצאות של שיפוץ המטבח שלך.


Source by Sandra Rouse

About admin

Check Also

Viktorianisches Puppenhaus Design-Schritte

Der erste Schritt zum Bau Ihres eigenen viktorianischen Puppenhauses ist Ihre Recherche. Es gibt ausführliche …

Leave a Reply

Your email address will not be published.